O NÁS

PRO VÁS

YCF CUP představuje inovativní sérii pitbikových motokrosových závodů, která byla založena s ambicí podpořit a rozvíjet pitbike scénu v České republice. Tato série závodů je otevřena pro široké spektrum jezdců - od nejmenších dětí, přes amatéry, až po profesionály, čímž vytváří jedinečnou rodinnou atmosféru plnou vzrušení a nezapomenutelných zážitků. 

Zaměřujeme se na poskytování platformy pro rozvoj mladých talentů v motorsportu, nabízíme cenově dostupnější alternativu k tradičnímu motokrosu a umožňujeme tak širšímu spektru závodníků zažít adrenalin z motokrosového závodění. Série závodů je otevřena pro všechny značky pitbike.

YCF CUP se odlišuje od ostatních akcí několika klíčovými aspekty, jako je použití elektronické časomíry pro zvýšení transparentnosti a profesionalismu závodů, přístup k prestižním motokrosovým tratím, které jsou obvykle vyhrazeny pro větší motokrosové události, a silný závazek k podpoře mladých talentů prostřednictvím spolupráce se sponzory a partnerskými organizacemi. 

PitAréna, jako klíčová součást ekosystému YCF CUP, poskytuje komplexní zázemí pro trénink a rozvoj jezdců, nabízí širokou škálu tréninkových programů a kempů, a disponuje profesionální motokrosovou tratí. YCF CUP tak představuje nejen sérii závodů, ale celý ekosystém zaměřený na budování komunity, podporu mladých talentů a rozvoj pitbike motokrosového sportu v České republice.